Angielski to najpopularniejszy język, którym można się porozumiewać na całym świecie. Warto więc wykorzystać naturalne zdolności małego dziecka, które nie wstydzi się popełniać błędy i nie ma oporów przed mówieniem, jak to często bywa u dorosłych, którzy uczą się języka obcego i zapewnić maluchom naukę języka angielskiego jak najwcześniej.

Język angielski
Eksperci przekonują, że im wcześniej maluch rozpocznie naukę języków obcych, tym ma większe szanse na ich opanowanie i swobodną komunikację. Nauka w pierwszym okresie życia powinna być jednak realizowana tylko poprzez ciekawe i przyjemne obcowanie z językiem, urozmaicone gry i różne formy zabawy. W taki właśnie sposób uczymy języka angielskiego w naszym Przedszkolu. Stosujemy tylko sprawdzone autorskie metody nauczania. Nasze przedszkolaki uczą się języka angielskiego bez żadnego nacisku, czerpiąc korzyści z dodatkowych zajęć, a jednocześnie wszystkie doskonale się bawią.