ŻŁOBEK

Opiekunka dziecięca

ŻłOBEK

Małgorzata Góralczyk - Opiekunka dziecięca

Pani Małgorzata ukończyła kurs opiekunki dziecięcej oraz kurs pierwszej pomocy. Jest osobą ciepłą, sympatyczną i otwartą na nowe wyzwania. Uwielbia pracę z dziećmi. W łatwy sposób nawiązuje z nimi kontakt zyskując ich sympatię i zaufanie. Potrafi zorganizować im czas wolny, swobodnie przekształca zabawy w formy uczenia się nowych rzeczy i poznawania świata. Zawsze uśmiechnięta, gotowa przytulić i otrzeć łezkę w razie dziecięcych smuteczków, szybko sprawia, że na twarzy każdego dziecka znów pojawia się uśmiech. Bardzo lubi obserwować postępy swoich małych żłobkowiczów i ma nadzieje, że jej predyspozycje, chęci i zaangażowanie pozytywnie wpłyną na ich  rozwój oraz naukę w przedszkolu. Kieruje się sentencją, że dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego pragnie. Najważniejsze dla Pani Małgosi jest to, żeby dzieci pod jej opieką czuły się bezpiecznie i szczęśliwe.

Ramowy plan żłobka